„Polisa-Życie” Towarzystwo Ubezpieczeń S.A Vienna Insurance Group po raz drugi z tytułem
Firma Ubezpieczeniowa Roku!

„Polisa-Życie” Towarzystwo Ubezpieczeń S.A Vienna Insurance Group  Laureatem Godła Firma Ubezpieczeniowa Roku 2017!
Od 22 lat firma buduje portfele ubezpieczeniowe, dbając o jakość i konkurencyjność tworzonych produktów  kierując się mottem: „Z myślą o nowych perspektywach życia”

Od lat cieszymy się opinią stabilnej firmy, a nasze pozytywne wyniki wskazują na to, że nasza strategia przynosi nam sukcesy – mówi Wiesław Szermach, prezes zarządu „Polisa –Życie” TU S.A. Vienna Insurance Group.

Działamy na rynku od 22 lat i cały czas notujemy dynamiczny rozwój. Z powodzeniem realizujemy nasze plany strategiczne. Stale obserwujemy wzrost sprzedaży, wyniki finansowe utrzymujemy na planowanym, a nawet wyższym niż zakładany, poziomie.

Na nasz sukces składa się wiele czynników, od ciągłej budowy struktury organizacyjnej, przez pozyskiwanie i szkolenie nowych agentów, oraz brokerów. Cały czas budujemy nowe portfele ubezpieczeniowe zapewniające naszym klientom bezpieczeństwo i stabilność finansową , która w naszych czasach jest bardzo potrzebna .Mimo tradycyjnego modelu sprzedaży wprowadzamy nowoczesne narzędzia informatyczne, które za parę lat będą wyznacznikiem pozycji rynkowej. Nasze rozwiązania umożliwiają klientom bieżący dostęp do informacji i monitoringu ich finansów, co szczególnie sobie cenią. W Polsce powoli odchodzi się od obsługi papierowej, dlatego – zgodnie z tym trendem – w zakresie ubezpieczeń grupowych oferujemy pełną obsługę elektroniczną. Równolegle udoskonalamy nasze programy ubezpieczeniowe, a także systematycznie pracujemy nad tworzeniem nowych produktów, aby nasza oferta była atrakcyjna , unikatowa i spełniała wymagania klientów.

W kontekście historii firmy i rozwoju naszej działalności pozytywnie oceniam wejście do silnej , międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Dostosowaliśmy się do innej specyfiki organizacji pracy, nowych procedur i warunków funkcjonowania. Ten proces zwiększył szansę odnalezienia się na rynku w procesie globalizacji. W tej sytuacji w stu procentach sprawdza się zasada, że duży może więcej.

Mamy opracowany plan działania do 2019 roku, który zakłada koncentrację na ubezpieczeniach ochronnych, kapitałowych i oszczędnościowych z regularną składką. Kontynuujemy informatyzację spółki. Prowadzimy na bieżąco intensywne szkolenia. Rozwijamy bazę elearningową, którą uzupełniają dedykowane szkolenia dla poszczególnych szczebli struktury sprzedażowej, służące rozwijaniu zdolności zarządzania i sprzedaży. Tworzymy nowe pakiety ubezpieczeniowe zgodnie z zapotrzebowaniem rynku ubezpieczeniowego

Na przestrzeni wielu lat działalności zbudowaliśmy silną ogólnopolską sieć sprzedaży, która zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów w 16 Regionalnych Biurach Handlowych, 31 Przedstawicielstwach oraz za pośrednictwem ponad 2000 agentów, których liczba systematycznie rośnie. Zaufało nam ponad 240 tys. Klientów. Uważam że nieustający rozwój to podstawa sukcesu.

Firma Ubezpieczeniowa Roku 2017 przyznana przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej jest dla nas kolejnym prestiżowym wyróżnieniem – dodaje prezes Szermach.

„Polisa- Życie” TU S.A. Vienna Insurance Group jest laureatem licznych nagród m.in.:

SUPER WIKTORIA 2015 – Firma 25-lecia Polskiej Transformacji Znak Jakości Przedsiębiorców

„Perła Duża Polskiej Gospodarki , przyznana przez redakcję Polish Market i Instytut Nauk Ekonomicznych PAN

Nominacja Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” w kategorii Usługi Finansowe za Grupowe Ubezpieczenie na Życie z Opcją Funduszy Super Gwarancja

Złoty Medal Rynków Inwestycyjnych – statuetka przyznana za profesjonalizm usług i firmę godną zaufania społecznego

Produkt VIP za Otwarte Ubezpieczenie na Życie VIP przyznane przez Magazyn VIP

Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu 2015

Najlepsza firma ubezpieczeń życiowych spółki VIG Polska