Businesswoman Awards 2024

Dołącz do grona wyjątkowych kobiet biznesu
i promuj swój biznes!

Program Bizneswoman Awards nagradza kobiety odnoszące sukces w biznesie.
Nominujemy i wyróżniamy silne osobowości sukcesu, które swoją działalnością, precyzją i konsekwencją podejmowanych decyzji w znacznym stopniu przyczyniają się do sukcesu prowadzonych przez siebie firm.

O PROGRAMIE

Promujemy kobiece biznesy!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Businesswoman Awards, dedykowanej wyjątkowym  kobietom, które swoją działalnością zawodową wyróżniają się w świecie polskiego biznesu.

Uroczyste wręczenie statuetek odbędzie się podczas

Gali Finałowej BusinessWoman Awards 2024, która odbędzie się 8 marca w ARCHE Hotel Krakowska

Naszym celem jest wyłonienie i nagrodzenie przedsiębiorczych kobiet, a także budowanie pozytywnego wizerunku i wspieranie wzrostu zainteresowania marką, którą reprezentują nasze laureatki.

Dzięki promocji, którą gwarantujemy uczestniczkom programu zwiększamy możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych, inwestorów oraz budowania sieci kontaktów niezbędnych do umacniania swojej pozycji zawodowej.

Tytuł Businesswoman Awards jest podsumowaniem dotychczasowych osiągnięć biznesowych , ale także motywacją do dalszego rozwoju. Program jest odpowiedzią na potrzeby kobiet biznesu, którego zadaniem jest wsparcie oraz promocja prowadzonych przez nie biznesów oraz pomysłów.

W naszym programie biorą udział kobiety odnoszące sukcesy w sferze biznesowej, cieszące się popularnością i uznaniem. Kobiety przedsiębiorcze, zajmujących decyzyjne stanowiska w firmie, niezależnie od tego czy pracują na własny rachunek, czy są zatrudnione w korporacji, instytucji lub organizacji.

Nie może Ciebie zabraknąć!

 

 

 

 

 

 

 

KORZYŚCI

Wyróżnienie Businesswoman Awards
to rzeczywiste wsparcie promocyjne dla Ciebie i Twojej firmy

PRESTIŻ

przynależność do elitarnego grona kobiet biznesu

ATRAKCYJNOŚĆ

atrakcyjne wyróżnienie na tle konkurencji

ROZWÓJ

nowe możliwości rozwoju i pozyskania partnerów biznesowych

ZAUFANIE

większe zaufanie klientów, firm i instytucji finansowych

ROZPOZNAWALNOŚĆ

zainteresowanie mediów i sponsorów

PROMOCJA

wsparcie medialne i marketingowe
możliwość posługiwania się logo Businesswoman Awards 2020

Paulina Woźniak

"Nagroda Businesswoman Awards daje dowód temu, że warto wierzyć w swój biznes i rozwijać go z wielkim zaangażowaniem. Jestem przykładem tego, że jeśli kocha się to, co się robi, odnosi się sukcesy. Statuetka Businesswoman Awards dodaje skrzydeł i pozwala jeszcze śmielej patrzeć w przyszłość - nie tylko tą biznesową."

Violetta Sołtysiak, AMVIS

"Jako laureatka statuetki Businesswoman Awards 2019 zapraszam wszystkie przedsiębiorcze kobiety do udziału w tegorocznej edycji programu. Jestem ogromnie szczęśliwa i dumna, że znalazłam się w gronie niezwykłych kobiet, które tak wiele osiągnęły.
Otrzymany tytuł motywuje mnie do dalszej pracy i rozwoju firmy. Businesswoman Awards to nie tylko statuetka, ale także gwarancja promocji biznesu i potwierdzenie rzetelności prowadzonej przeze mnie działalności."

Edyta Dziankowska, AVIVA

"Otrzymanie statuetki Businesswoman Awards to dla mnie ogromne wyróżnienie. Jestem dumna, że znalazłam się w gronie kobiet odnoszących sukces w biznesie. Tytuł zobowiązuje i utwierdza mnie w przekonaniu, że wybrana przeze mnie droga biznesowa, dająca satysfakcję jest właściwa. Każda praca ma swój sens, zwłaszcza, gdy wykonuje się ją z pasją. Tym bardziej jest miło, gdy ktoś to dostrzega i uważa, że była potrzebna. Zachęcam do udziału w programie wszystkie Panie, które chcą się rozwijać i podążać za wytyczonym celem. Jeszcze raz wielkie dzięki!"

Renata Wozba, REEWO

"Businesswoman Awards 2020 to wyjątkowe wydarzenie w Polsce, podczas którego nagradzane są nie tylko kobiety przedsiębiorcze, mające realny wpływ na rozwój poszczególne sektory polskiej gospodarki, ale również kobiety, które swoją postawą przyczyniają się do odpowiedzialności społecznej biznesu, którym się zajmują. Jako laureatka zeszłorocznej edycji Businesswoman Awards trzymam kciuki za nominowane w tym roku kobiety, za ich siłę przebicia na ścieżce zawodowej, która często nie jest łatwa i charakteryzuje się twardymi regułami ale także za ich wolę urzeczywistniania zawodowych marzeń, bez której nie osiągnęły by tak wiele."

Zgłoś się już dziś!

Gwarantujemy jasne i przejrzyste zasady uczestnictwa!

Wyślij zgłoszenie mailem, przez formularz kontaktowy lub zadzwoń, otrzymasz pakiet informacyjny oraz regulamin
Zapoznaj się z warunkami Programu i odeślij wypełnione dokumenty
Jeśli Twoje zgłoszenie pomyślnie przejdzie weryfikacje, nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i poinformuje o wyniku
Jeśli zostaniesz wyróżniony, będziesz mógł odebrać nagrodę osobiście podczas gali finałowej lub dostarczymy ją do Twojej firmy

Dział Obsługi Programu

Justyna Nakonieczna
j.nakonieczna@certyfikacjakrajowa.org.pl

Marcin Andrzejewski
m.andrzejewski@certyfikacjakrajowa.org.pl

PARTNERZY