Ogólnopolski Program
Firma Roku i Produkt Roku

NAJBARDZIEJ WIARYGODNY CERTYFIKAT DLA BIZNESU W POLSCE

Zdobądź zaufanie rynku i rozwijaj swoją firmę tak, jak chcesz

Największym wyzwaniem dla przedsiębiorców jest zdobyć i utrzymać zaufanie konsumentów oraz kontrahentów. Każdy cel biznesowy, jaki sobie wyznaczysz ściśle zależy od tego, czy Twoja firma budzi zaufanie. Możesz je zwiększyć, przystępując do programu o certyfikat Firma Roku 2022 i/lub Produkt Rok 2022. Nasz certyfikat to wiarygodne i cieszące się największym uznaniem potwierdzenie Twojej rzetelności i jakości. Tytuł Firma Roku i Produkt Roku skutecznie wpływa na to, jak jesteś postrzegany i skutecznie przekonuje do Twojej oferty.

IDEA PROGRAMU

Nagradzamy firmy, z którymi sami chcielibyśmy współpracować

Ideą Programu jest nominacja, weryfikacja i finalnie wybór najlepszych podmiotów, produktów i usług w Polsce. Obecnie zostały wystosowane Nominacje do najbardziej wyróżniających się firm w kraju. Podmioty te cieszą się dobrą renomą przedstawicieli branżowych jak również uznaniem wśród Klientów w Polsce i nie tylko.

Laureatom Programu – wybranym w drodze weryfikacji, zostaną nadane Certyfikaty wraz z rocznym pakietem intensywnej promocji. To podmioty i produkty spełniające najwyższe standardy na rynku – bezpieczne, godne zaufania i polecenia.

W świecie, gdzie konsumenci uodpornili się na popularne przekazy marketingowe i poszukują wiarogodnych rekomendacji, a firmy bardzo ostrożnie dobierają partnerów biznesowych, potrzeba skutecznych narzędzi budowania zaufania. Wiemy doskonale, że zdobycie przewagi w biznesie bez zaufania jest niemożliwe. Dlatego od 18 lat przyznajemy Certyfikat Firma Roku i Produkt Roku tym przedsiębiorstwom, dla których wysoka jakość jest priorytetem.

Jeśli chcesz, by Twój biznes rozwijał się szybciej i efektywniej, jeśli chcesz zyskać przewagę nad konkurencją i mocniejszą pozycję w rozmowach handlowych – zgłoś się jeszcze dziś do programu!

Zapewniamy transparentny i staranny proces selekcji i weryfikacji firm. Dzięki czemu możemy zagwarantować, że nasi Laureaci to firmy godne zaufania, zapewniające solidne usługi, bezpieczne transakcje i produkty w pełni odpowiadające oczekiwaniom konsumentów. Nasz Certyfikat i Godło promocyjne to sprawdzona i przekonująca rekomendacja.

 

 

Program kierowany jest do firm wszystkich gałęzi gospodarki. Certyfikaty Firma Roku i Produkt Roku cieszą się popularnością w wielu branżach produkcyjnych, dystrybucyjnych, jak i usługowych.

Laureaci otrzymują dożywotnią licencję na posługiwanie się Godłem promocyjnym. Jak pokazują badania marketingowe to skuteczne narzędzie budujące pozytywny wizerunek firmy, zwiększające zainteresowanie ofertą oraz uwiarygadniające pozycję firmy w relacjach biznesowych.

Pomożemy Ci efektywnie wykorzystywać Godło w komunikacji, a także będziemy promować Twoją firmę, zapewniając roczne wsparcie medialne i marketingowe.

 

KATEGORIE PROGRAMU:

Firma Roku 2023

Produkt Roku 2023

 

Wręczenie certyfikatów i statuetek 28 czerwca na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Wśród laureatów z lat ubiegłych są m.in.:

DPD Polska, Budimex SA, CarSolutions, Producent Basenów Ogrodowych ABATEC, DLF, Emerson Polska, ERJOX, Herbapol, Hollywood, IGLOTECH,  JANTEX, Miejskie Zakłady Autobusowe, Nuctech, QUADRUM S.A., Soldent, Sun&Fan, Symico, Lubiana S.A., Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. i inni.

 

KORZYŚCI

Cokolwiek chcesz osiągnąć w biznesie, nasze godło pomoże Ci w tym

Większe zaufanie

Zwiększysz zaufanie Klientów, kontrahentów
i instytucji finansowych

Większa atrakcyjność

Zwiększysz atrakcyjność swojej marki i oferty na tle konkurencji

Wzrost sprzedaży

Godło promocyjne skutecznie przekona Klientów do zakupu Twojej oferty

Rozpoznawalność

Wzbudzisz zainteresowanie Konsumentów, partnerów biznesowych, ale też mediów i sponsorów

Prestiż

Dołączysz do elitarnego grona najlepszych
firm w Polsce

Promocja

Otrzymasz roczny pakiet promocyjny,
obejmujący wsparcie medialne i marketingowe

Zgłoś się już dziś!

Gwarantujemy jasne i przejrzyste zasady uczestnictwa oraz brak opłat związanych z rejestracją i weryfikacją firmy

Wyślij zapytanie mailem, przez formularz kontaktowy lub zadzwoń, otrzymasz komplet informacji o Programie i profitach
Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa a wypełnione dokumenty odeślij na adres biuro@certyfikacjakrajowa.org.pl
Przystąpimy do oceny Twojej kandydatury, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i poprosi o ewentualne uzupełnienie informacji
Jeśli zostaniesz nagrodzony, dostaniesz spersonalizowany Certyfikat albo Statuetkę

Dział Obsługi Programu

biuro@certyfikacjakrajowa.org.pl
    PARTNERZY

    Promocję Programowi Firma Roku i Produkt Roku oraz Laureatom zapewniają: