Ogólnopolski Program
Budowlany Roku 2024

NAJBARDZIEJ WIARYGODNY CERTYFIKAT
DLA BRANŻY BUDOWLANEJ W POLSCE

Zdobądź zaufanie rynku i rozwijaj swoją firmę tak, jak chcesz


Ruszyła kolejna edycja Ogólnopolskiego Programu Budowlanego
Program ma na celu wyłonienie oraz intensywną promocję najlepszych deweloperów oraz inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce

IDEA PROGRAMU

Nagradzamy firmy, z którymi sami chcielibyśmy współpracować

Laureatami programu są podmioty cieszące się renomą i zaufaniem wśród klientów, przedstawicieli branżowych i partnerów biznesowych. O ich wyjątkowości świadczą walory jakościowe, technologiczne, estetyczne i praktyczne. Brana jest pod uwagę także etyka prowadzenia biznesu.

Laureaci zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach:
Deweloper Roku 2024
Inwestycja Roku 2024

 

Laureatów Godła Deweloper Roku charakteryzuje solidność i wysoka jakość zrealizowanych inwestycji. To firmy za sukcesem, których stoją wybitni specjaliści, w tym kadra zarządzająca umiejętnie dostosowująca ofertę do potrzeb i wymagań najbardziej wymagających Klientów. To przede wszystkim firmy bezpieczne, godne zaufania i polecenia.

Inwestycja Roku – (mieszkaniowa i/lub komercyjna) to inwestycja wybudowana rzetelnie z zastosowaniem dobrej jakości materiałów. Charakteryzująca się wyjątkową architekturą, implementacją innowacyjnych ale także praktycznych rozwiązań, zapewniająca komfort codziennego użytkowania

KORZYŚCI

Większe zaufanie

Zwiększysz zaufanie Klientów, kontrahentów
i instytucji finansowych

Większa atrakcyjność

Zwiększysz atrakcyjność swojej marki i oferty na tle konkurencji

Wzrost sprzedaży

Godło promocyjne skutecznie przekona Klientów do zakupu Twojej oferty

Rozpoznawalność

Wzbudzisz zainteresowanie Konsumentów, partnerów biznesowych, ale też mediów i sponsorów

Prestiż

Dołączysz do elitarnego grona najlepszych
firm w Polsce

Promocja

Otrzymasz roczny pakiet promocyjny,
obejmujący wsparcie medialne i marketingowe

Magdalena Kopińska - Król, Dyrektor Handlowy Fabryka Mebli Gala Collezione

"Z przyjemnością informujemy, że Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o. miała przyjemność współpracować z Centralnym Biurem Certyfikacji Krajowej w ramach uczestnictwa w 5. Edycji Ogólnopolskiego Programu Budowlanego. Pragniemy zarekomendować udział w programach certyfikacyjnych prowadzonych przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Przyznamy naszemu produktowi (zestaw wypoczynkowy Belluno) tytuł Produkt Roku 2015 jest dla nas cennym wyróżnieniem, które umacnia naszą wiarygodność w oczach klientów, dając im dodatkowe potwierdzenie słuszności dokonanych decyzji zakupowych. Jednocześnie tytuł Produkt Roku 2015 potwierdza, że serce i pasja, jakie cały zespół naszych pracowników wkłada w produkcję mebli Gala Collezione, przekłada się na najwyższą jakość i niezwykłe walory użytkowe. A to daje gwarancję klientom, że sięgają po produkt piękny, trwały i spełniający ich indywidualne oczekiwania "

Piotr Pachucki, Właściciel Usługi Budowlano Instalacyjne Piotr Pachucki

"Firma Usługi Budowlano Instalacyjne Piotr Pachucki z siedzibą w Biskupcu przy ul. Sikorskiego 6, na podstawie udziału w Ogólnopolskim Programie Budowlanym 2015r, jako laureat godła Deweloper Roku 2015 oraz Inwestycja Roku 2015 udziela referencji dla Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej. Na podstawie współpracy z powyższą firmą, możemy stwierdzić, że współpraca przebiegła zgodnie z przyjętymi zasadami, a informacje były przedstawione jasno i rzetelnie. Ponad to miła obsługa i profesjonalne podejście zachęca do kontynuowania współpracy w przyszłości. "

Michał Czajkowski, Dyrektor Handlowy Włodar Trade

"Nasza firma miała przyjemność współpracować z Centralnym Biurem Certyfikacji Krajowej w ramach Ogólnopolskiego Programu Budowlanego 2015. Otrzymaliśmy wyróżnienie Produkt Roku 2015. Pragniemy zarekomendować jej usługi, które odznaczają się wysoka jakością oraz rzetelnością wykonania. Przy charakteryzowaniu naszej współpracy z CBCK, chcemy podkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy, którzy są kompetentnymi osobami i potrafią sprostać wszystkim wyznaczonym przez nas zadaniom."

Zgłoś się już dziś!

Gwarantujemy jasne i przejrzyste zasady uczestnictwa oraz brak opłat związanych z rejestracją i weryfikacją firmy

Wyślij zapytanie mailem, przez formularz kontaktowy lub zadzwoń, otrzymasz komplet informacji o Programie i profitach
Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa a wypełnione dokumenty odeślij do 30.09.2024
Przystąpimy do oceny Twojej kandydatury, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i poprosi o ewentualne uzupełnienie informacji
Jeśli zostaniesz nagrodzony, otrzymasz Certyfikat

Dział Obsługi Programu

biuro@certyfikacjakrajowa.org.pl

PARTNERZY