Zdobądź tytuł Firma Roku 2020
– ruszyła kolejna edycja programu!

 

Trwa nabór do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Programu Firma Roku, którego organizatorem jest Certyfikacja Krajowa.

Ideą Programu jest nominacja, weryfikacja i finalnie wybór najlepszych podmiotów, produktów i usług w Polsce. Podmioty te cieszą się dobrą renomą wśród kontrahentów, jak również uznaniem wśród klientów w Polsce i nie tylko.


Laureatom Programu,wybranym w drodze weryfikacji, zostanie nadany tytuł Firma Roku 2020/Produkt Roku 2020 oraz wręczone statuetki wraz z rocznym pakietem intensywnej promocji. To podmioty i produkty spełniające najwyższe standardy na rynku – bezpieczne, godne zaufania i polecenia

Program kierowany jest do firm wszystkich gałęzi gospodarki. Tytułem Firma Roku/Produkt Roku cieszą się popularnością w wielu branżach produkcyjnych, dystrybucyjnych, jak i usługowych.

Certyfikacja Krajowa  zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców, szczególnie małych i średnich firm, w realizacji potrzeb związanych z budowaniem świadomości marki i wyróżnieniem na tle konkurencji. 

Przystąpienie do programu daje liczne korzyści. Laureaci otrzymują tytuł, statuetkę oraz licencję upoważniającą do posługiwania się rozpoznawalnym logiem promocyjnym.  Jest to skuteczne narzędzie PR-owe i marketingowe, budujące pozytywny wizerunek firmy, dające przewagę w rozmowach handlowych, zwiększające zainteresowanie ofertą oraz uwiarygadniające pozycję firmy w relacjach biznesowych. 

Nagrodzone podmioty otrzymują również roczny pakiet promocyjny od organizatora, w postaci wsparcia medialnego i marketingowego.

KATEGORIE PROGRAMU:

Firma Roku 2020

Produkt Roku 2020

Jeśli chcesz, by Twój biznes rozwijał się szybciej i efektywniej, jeśli chcesz zyskać przewagę nad konkurencją i mocniejszą pozycję w rozmowach handlowych – zgłoś się jeszcze dziś!


Wśród laureatów z lat ubiegłych są m.in.:

Budimex SA, CarSolutions, Producent Basenów Ogrodowych ABATEC, DLF, Emerson Polska, ERJOX, Herbapol, Hollywood, IGLOTECH,  JANTEX, Miejskie Zakłady Autobusowe, Nuctech, QUADRUM S.A., Soldent, Sun&Fan, Symico, Lubiana S.A., Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. i inni.

 

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z informacjami na stronie: http://certyfikacjakrajowa.org.pl/firma-roku/