Ruszył nabór do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Programu Firma Roku

 

Certyfikacja Krajowa ogłosiła nabór do pierwszej w tym roku edycji projektu Firma Roku. Program kierowany jest do firm wszystkich gałęzi gospodarki. Tytuł Firma Roku i Produkt Roku cieszą się popularnością w wielu branżach produkcyjnych, dystrybucyjnych, jak i usługowych!

Firma Roku to synonim najwyższej jakości i profesjonalnego podejścia do klienta!

Laureatom Programu, wybranym w drodze weryfikacji, zostanie nadany tytuł Firma Roku 2023/Produkt Roku 2023 oraz wręczone certyfikaty/statuetki 28 czerwca na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Laureatami projektu są podmioty i produkty spełniające najwyższe standardy na rynku – bezpieczne, godne zaufania i polecenia

Przystąpienie do programu daje liczne korzyści. Laureaci otrzymują tytuł, certyfikat lub statuetkę oraz licencję upoważniającą do posługiwania się rozpoznawalnym logiem promocyjnym.  Jest to skuteczne narzędzie PR-owe i marketingowe, budujące pozytywny wizerunek firmy, dające przewagę w rozmowach handlowych, zwiększające zainteresowanie ofertą oraz uwiarygadniające pozycję firmy w relacjach biznesowych.

Laureaci zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach:

 

 

TYTUŁ FIRMA ROKU/ PRODUKT ROKU

✔   jest potwierdzeniem spełnienia najwyższych standardów

✔   jest potwierdzeniem solidności i wysokiej jakości zrealizowanych usług i produktów

✔   jest potwierdzeniem wiarygodności, rzetelności i uczciwości biznesowej

 

Szczegóły:  https://certyfikacjakrajowa.org.pl/firma-roku/