Program promocyjny Best of Health & Beauty 2020

 

Certyfikacja Krajowa zaprasza do udziału w ogólnopolskim programie promocyjnym Best of Health & Beauty 2020. Diamentowe serce – najbardziej prestiżowe wyróżnienie branży Zdrowia i Urody.

 

 

 

W programie nagrodzone zostaną podmioty nierozerwalnie związane z branżą zdrowia i urody:

luksusowe obiekty Wellness & SPA, hotele, gabinety medycyny estetycznej, kliniki stomatologiczne, salony fryzjerskie, producenci i dystrybutorzy kosmetyków, suplementy diety, firmy cateringowe oraz zaawansowane technologie urządzeń do gabinetów medycyny estetycznej oraz obiektów Wellness & SPA.

Naszym celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych firm branży health&beauty, a także budowanie pozytywnego wizerunku i wspieranie wzrostu sprzedaży Laureatów.

Nagradzamy firmy, które zapewniają produkty najlepszej jakości oraz nowoczesne, bezpieczne usługi wykonywane w komfortowych warunkach i z zachowaniem najwyższych standardów obsługi.

Pomysł na program promujący branżę health & beauty zrodził się z przekonania, że zdrowie i uroda to fundamenty udanego, satysfakcjonującego życia. To coraz istotniejszy obszar zainteresowań konsumentów, którzy w gąszczu ofert potrzebują jasnych i zaufanych drogowskazów. 

Wyróżnienie Best of Health & Beauty to rzeczywiste wsparcie promocyjne dla Twojej firmy:

otrzymasz prestiżowy tytuł

– wzbudzisz zainteresowanie konsumentów, partnerów biznesowych, ale też mediów i sponsorów

– dołączysz do elitarnego grona najlepszych
firm w Polsce i poznasz liderów branży

– wyróżnienie wzmocni Twój wizerunek na rynku,
potwierdzając, że jesteś firmą prokliencką i godną zaufania

– godło skutecznie przekonuje klientów
do zakupu Twojej oferty

Badania pokazują, że kluczowe znaczenie dla obiektów świadczących usługi z zakresu zdrowia i urody oraz firm kosmetycznych mają rekomendacje. To na ich podstawie najskuteczniej można pozyskać nowych Klientów. Nasze wyróżnienie jest najbardziej wiarygodną rekomendacją.

Tytuł Best of Health&Beauty to gwarancja zadowolenia, skuteczności i bezpieczeństwa produktów oraz usług.

Diamentowe serce w naszym godle to symbol troski, jaką wykazują Laureaci o klientów!

 

Więcej na stronie:

http://certyfikacjakrajowa.org.pl/health-beauty-2020/