LoanMe – pożyczkodawca pozabankowy

LoanMe to pożyczkodawca pozabankowy, który działa na polskim rynku od 2015 roku. Oprócz korzystnej oferty kredytów konsumenckich, spółka może pochwalić się również szeroką działalnością CSR-ową. Firma zorganizowała m.in. dwie edycje bankietu charytatywnego na rzecz schronisk dla zwierząt u boku Joanny Krupy oraz liczne akcje charytatywne, których beneficjentami były m.in. osoby niepełnosprawne czy domy dziecka. Firma wsparła łącznie ponad 20 fundacji i przekazała na cele dobroczynne ok. 250.000 zł! Spółka aktywnie udziela się również w mediach społecznościowych.

 

Czytelne i klarowne przedstawienie oferty, pro-ludzkie podejście do Klientów oraz olbrzymie oddanie działaniom charytatywnym sprawiło, że LoanMe znacząco wyróżniło się na tle innych spółek i zostało tegorocznym laureatem godła „Firma Roku 2019” w sektorze finansowym!

 

Koncert Kamila Bednarka na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka, współorganizowany przez LoanMe

 

Relacja video z bankietu charytatywnego „Zostań Psim Aniołem. Edycja II”

 

Ogromnie się cieszymy, że udało nam się zdobyć tytuł „Firmy Roku 2019”. Działamy na rynku dopiero od 4 lat, a już udało się sporo osiągnąć, a przede wszystkim – zrobić tyle dobrego. Wszyscy w firmie mamy poczucie, że to, co dajemy innym ludziom, wraca do nas ze zdwojoną siłą. Dlatego staramy się nim kierować w codziennej pracy. Tym bardziej cieszy nas, że nasze działania zostały zauważone i docenione. Ten tytuł to dla nas zaszczyt! – podsumował Joseph Sesso – Prezes firmy LoanMe, który sam jest firmowym wolontariuszem i chętnie bierze udział w akcjach.

 

 

Akcja charytatywna dla pacjentów Szpitala Dziecięcego przy ul. Niekłańskiej. Do akcji dołączyła również aktorka Anita Sokołowska.

Na zdjęciu: wolontariusze LoanMe oraz Prezes – Joseph Sesso, Anita Sokołowska

 

LoanMe zrobiło też olbrzymi krok w kierunku swoich Klientów. Firma zorganizowała konkurs, którego laureaci wygrali umorzenie pożyczki w zamian za historię, jaką przedstawili przed kamerami firmowej telewizji „LM NEWS”. Do tej pory odbyły się 2 edycje konkursu.

 

Opowieść Pani Angeliki – jednej z laureatek konkursu „Świąteczna Opowieść”

 

Wręczenie nagród „Firma Roku” oraz „Hit Konsumenta” odbędzie się już 27 czerwca w Polskiej Agencji Prasowej.