Finał programu Best Quality Employer 2019
już 25 października!

25 października, podczas spotkania branży HR, które odbędzie się w Regen Warsaw Hotel, zostaną ogłoszeni laureaci programu  Best Quality Employer 2019. W wydarzeniu uczestniczyć będą przedstawiciele wiodących firm z kraju, przedstawiciele mediów oraz instytucje związane z branżą HR i employer branding.

 

 

Program ma na celu wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę w pracy.

 

 

Przedstawiciele zwycięskich firm zostaną nagrodzeni statuetką BEST QUALITY EMPLOYER 2019!

Aby uzyskać tytuł Best Quality Employer, uczestnicy musieli przejść proces certyfikacji i spełnić określone w nim standardy.

Certyfikacja Krajowa  już po raz czwarty oceniła zgłoszonych kandydatów w oparciu o kryteria, które pozwalają wyłonić najlepszych pracodawców, prowadzących efektywną politykę personalną, dbają o rozwój swoich pracowników oraz wzorowo przestrzegają przepisów prawa pracy.

 

 

Wręczenie statuetek poprzedzą prelekcje eksperckie:

Pracownicy przychodzą do firmy, a odchodzą od szefów

Dorota Sędek – manager-praktyk z 12-letnim stażem pracy w zarządzaniu zasobami ludzkimi i sprzedaży w branżach: retail, fashion, beauty, fitness & wellness, automotive. Doktorantka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka studiów MBA. Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej „Can do! Consulting”.

 

 

 

Laureatami poprzedniej edycji były firmy: mBank, Kaufland, DHL global Forwarding, Tax Care, MMP Neupack Polska, Kanlux.

 

Partnerzy :