dr Mateusz Grzesiak nagrodzony Statuetką Tygrysa Biznesu 2018!

Podczas Wielkiej Gali Biznesu 16 lutego w ekskluzywnym Sheraton Warsaw Hotel wręczono Statuetki Tygrysy Biznesu 2018. Wśród nagrodzonych znalazł się wybitny trener, konsultant i przedsiębiorca, autor 14 książek i licznych artykułów dr Mateusz Grzesiak.

Laureatami statuetki są to zarówno prezesi firm, jak i grupa osób, które w szczególny sposób wpływają na rozwój swoich organizacji lub poprzez swoją działalność wpływają na popularyzację usług dla biznesu. Organizatorem plebiscytu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej oraz Magazyn TYGRYSY Biznesu.

Statuetkę Tygrysa Biznesu  przyznano Dr Mateuszowi  Grzesiakowi  za  skuteczne łączenie świata nauki i biznesu oraz promowanie polskiej przedsiębiorczości za granicą.

Dr Mateusz Grzesiak jest przedsiębiorcą i wykładowcą. Szkoli międzynarodowo od ponad 14 lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Pracuje m.in. z Polonią na całym świecie oraz w środowiskach multikulturowych. Na rynku polskim jest liderem branży szkoleniowej. Napisał 14 książek, jest autorem licznych artykułów publikowanych międzynarodowo. Członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu, Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa oraz American Marketing Association. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, gwiazdami estrady, sportowcami oraz dzięki innowacyjnym rozwiązaniom e-learningowym — dziesiątkami tysięcy osób z całego świata.

 

 

Gratulujemy!