Realizacja Bajana 15 laureatem godła
Inwestycja Roku 2017

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało tytuł Inwestycja Roku 2017 realizacji spółki Structur Concept. Firma istnieje na rynku warszawskim od ok. 14 lat i specjalizuje się w budowie niewielkich budynków wielorodzinnych oraz osiedli domów jednorodzinnych. Wyróżniona inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Bajana 15 na warszawskiej Chomiczówce.

Inwestycja Bajana 15 składa się z dwóch budynków mieszkalnych połączonych wspólnym garażem podziemnym. Zlokalizowana w kameralnej okolicy w obszarze zróżnicowanej zabudowy jedno- i wielorodzinnej w otoczeniu licznej zieleni, blisko arterii komunikacyjnej oraz wielu punktów usługowych stanowi doskonałą lokalizację. Inwestycja  została doceniona przede wszystkim za wysoką funkcjonalność i walory architektoniczne.

 

W najbliższym sąsiedztwie znajdują się m.in. poczta, apteka, supermarket E.Leclerc, przedszkola i szkoły, stacja metra Wawrzyszew oraz Stare Bielany. Dla osób korzystających z komunikacji naziemnej w odległości ok. 300 m dostępne są przystanki tramwajowe i autobusowe.

Budynek 1 od strony ul. Bajana jest budynkiem 4 kondygnacyjnym natomiast Budynek 2 od strony ul. Żbikowianki ma 5 kondygnacji. W obiekcie zlokalizowano w sumie 36 mieszkań: 15 w  Budynku oraz 21 mieszkań w Budynku 2, każdy z nich wyposażony  w windę z poziomu garażu.

W kondygnacji podziemnej zaprojektowano garaż na 39 samochodów, pomieszczenia techniczne i gospodarcze oraz komórki lokatorskie.

Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, zaś na ostatnim piętrze zaprojektowano mieszkania z antresolą oraz mieszkanie z dużym tarasem na dachu.