Women’s Day Summit 2019

Women’s Day Summit to niepowtarzalne i ekskluzywne wydarzenie przygotowane specjalnie dla kobiet biznesu. 8 marca 2019 r. we wnętrzach Hotelu Lord**** w Warszawie, razem ze 150 przedstawicielkami prężnie działających firm z całej Polski, będziemy hucznie świętować Dzień Kobiet!

Całodniowy event wypełniony prelekcjami liderek biznesu oraz trenerek rozwoju osobistego, które chętnie podzielą się z nami wiedzą i doświadczeniem z zakresu przywództwa m.in. przywództwa w życiu, ubioru, skutecznego zarządzania kadrami, gry w golfa czy też pokładów magicznej mocy kobiecości.

Całodniowe spotkanie dla kobiet, które chcą poszerzać swoje kompetencje a także poznać inne wyjątkowe kobiety. Głównym celem spotkania jest zintegrowanie kobiet aktywnych biznesowo, chcących poszerzyć swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem a przede wszystkim nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Stawiamy przede wszystkim na networking, rozwój i merytoryczne wsparcie, dlatego na nasze spotkanie zaprosiliśmy wyjątkowych ekspertów, którzy wygłoszą merytoryczne prelekcje. Zapraszamy kobiety przedsiębiorcze zarówno prowadzące własne firmy, jak i pracujące na etacie na stanowiskach decyzyjnych.

Motywujemy do rozwoju i pomagamy budować Twój zawodowy sukces.

To spotkanie jest jest właśnie dla Ciebie!

Jesteśmy przekonani, że wyjdziesz z niego z ogromnym bagażem wiedzy i cennych doświadczeń.

 

✔ wspieranie przedsiębiorczości

✔ kreowania wzorców

✔ przekazywania wiedzy

✔ networking

✔ prezenty

✔ pyszne jedzenie oraz wino

 

To wszystko czeka na Was już 8 marca!

DLACZEGO WARTO?

NETWORKING – okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych

JEDYNE TAKIE SPOTKANIE W POLSCE – Dzień Kobiet w towarzystwie prawdziwych kobiet biznesu

OGROMNA DAWKA WIEDZY – prelekcje znakomitych, doświadczonych ekspertów z różnych dziedzin

ATMOSFERA – możliwość spędzenia czasu w miłym towarzystwie

PREZENTY – jak Dzień Kobiet to tylko z prezentami od naszych partnerów, każda z Pań otrzyma upominek oraz możliwość udziału w loterii wizytówkowej

Więcej informacji na stronie: https://www.womensdaysummit.com/

Bilety dostępne tutaj

Organizatorem wydarzenia jest Business Tigers Club – klub biznesowy zrzeszający przedstawicieli polskiego top managementu. Klub organizuje dla swoich członków cykliczne spotkania networkingowe, by umożliwić nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych oraz wymianę wiedzy i doświadczeń. Ideą klubu jest integracja środowiska biznesu a także rozwój biznesu i promowanie wartości firm członkowskich.