Wielka Gala Biznesu już 16 lutego w Sheraton Warsaw Hotel!

Od 8 lat  Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznaje  Statuetki w plebiscycie Polish Exclusive firmom odnoszącym sukcesy w sferze biznesowej, wyróżniającym się wysoką jakością oferowanych usług/produktów.  Statuetka Polish Exclusive to jedyne w kraju wyróżnienie potwierdzające bezkonkurencyjność podmiotu jak i produktu na rynku.

 

Finał programu, ceremonia wręczenia  Statuetek odbędzie się podczas Wielkiej Gali Biznesu 16 lutego 2018 w Sheraton Warsaw Hotel o godz. 19:00. Wielka Gala Biznesu to najbardziej prestiżowe wydarzenie roku, na którym nagradzamy wysoką jakość jak i elitarność produktu czy usługi. Nagradzamy również osoby wręczając statuetki Businesswoman Roku czy Tygrysy Biznesu.

Jak co roku będziemy gościć ponad 200 osób: prezesów i dyrektorów najprężniejszych firm oraz przedstawicieli mediów, show-businessu, patronów i sponsorów. Uroczystość uświetni występ gwiazdy wieczoru i wiele dodatkowych atrakcji. Będzie to okazja do świętowania sukcesu najlepszych marek w Polsce oraz nawiązania ciekawych znajomości biznesowych. Gala Biznesu jest największym i najbardziej ekskluzywnym wydarzeniem, promującym przedsiębiorców.

W tym roku gala będzie okazją do świętowania 15 lecia działalności Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej.

 

Gala Biznesu jest biletowana.

Bilety do nabycia : https://wielkagalabiznesu.evenea.pl