Uroczystość wręczenia statuetek już 24 września w Regent Warsaw Hotel

Podczas uroczystego koktajlu biznesowego Business Tigers Club poznamy nowych laureatów naszych programów branżowych. Uroczystość odbędzie się 24 września w Regent Warsaw Hotel.

 

Ideą Business Tigers Club jest integracja środowiska biznesu. Głównym celem klubu  jest promocja i łączenie biznesów. Poprzez cykl spotkań klubowych, opartych na networkingu, umożliwiamy przedsiębiorcom wymianę doświadczeń i kontaktów, co stanowi największą wartość dzisiejszego biznesu. Spotkajmy się w atmosferze biznesowej, aby nawiązać relacje, wymienić wizytówkami, dać swoim firmom szanse na rozwój. Pomagamy nawiązywać wartościowe kontakty biznesowe.

Formuła spotkania ma charakter koktajlowy. Stanowi okazję do nawiązania wielu nowych kontaktów.

Dla kogo?

W  koktajlu biorą udział przedstawiciele firm nagrodzonych w programach branżowych Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej , właściciele firm, przedstawiciele zarządów, dyrektorzy i menadżerowie, osoby decyzyjne w firmach, które chcą:

nawiązać nowe kontakty biznesowe

znaleźć nowych partnerów biznesowych

promować swój biznes

rozszerzyć możliwości biznesowe

zgarnąć wiedzę i kontakty

W programie m.in. wymiana kontaktów i wizytówek, poczęstunek, wręczenie statuetek Laureatom programów branżowych a także upominki w konkursach wizytówkowych!

 

Zapraszamy!

Bilety dostępne:  https://bit.ly/2JoFFE2