Structur Concept wśród liderów rynku budowlanego!

22 maja mieliśmy przyjemność wręczyć wyróżnienie Inwestycja Roku 2017 firmie Structrur Concept za realizację inwestycji Bajana 15. Z rąk Dyrektora Programowego Marcina Andrzejewskiego nagrodę odebrała Pani Małgorzata Wojtak Członek Zarządu firmy Structur Concept.

Inwestycja Bajana 15 wyróżnia się nowoczesnym projektem osiedla mieszkaniowego, które zachwyca swoją prostotą, oryginalnością i funkcjonalnością. Dopasowana do potrzeb klienta, maksymalnie wykorzystuje przestrzeń. Oferta przygotowana jest z myślą o kliencie zarówno teraz, jaki i w przyszłości. Idealna lokalizacja, rozbudowana infrastruktura, dostęp do szkół, komunikacji miejskiej oraz sklepów sprawia, że inwestycja staje się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem na mapie Warszawy.

Jeszcze raz serdecznie Gratulujemy!


Program Budowlany Roku 2017 ma na celu wyłonienie oraz promocję najlepszych deweloperów, firm budowlanych oraz inwestycji mieszkaniowych, komercyjnych i infrastrukturalnych w Polsce. To już siódma edycja najbardziej prestiżowego programu certyfikacji dla rynku budowlanego w Polsce. Misją Centralnego Biuro Certyfikacji Krajowej jest wyłonienie najlepszych firm: deweloperów, firm budowlanych oraz inwestycji mieszkaniowych, komercyjnych i infrastrukturalnych w Polsce.

 


 

Zapisz