Statuetki rozdane! Znamy kolejnych laureatów programów branżowych.

W poniedziałek 24 września 2018 roku w Sali Balowej Regent Warsaw Hotel Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło listę laureatów najbardziej prestiżowych wyróżnień w kraju!

Kolejna edycja renomowanych programów branżowych została rozstrzygnięta podczas koktajlu biznesowego Business Tigers Club w warszawskim Hotelu Regent. W programach wyróżnione zostały firmy w następujących kategoriach: – Firma Roku 2018, firma Szkoleniowa Roku 2018, Hit Konsumenta 2018, Inwestycja Budowlana Roku 2018 oraz Best of Health & Beauty 2018.

Zwycięzcy odebrali na scenie statuetki oraz licencję upoważniającą do posługiwania się prestiżowym godłem w komunikacji marketingowej.

Program kierowany jest do firm wszystkich gałęzi gospodarki. Wyróżnienie cieszy się ogromną popularnością w wielu branżach. Jego głównym celem jest wspieranie zarówno młodych mikrofirm, jak i tych, które na rynku z powodzeniem działają od lat. Ideą programu jest wyszukiwanie, nagradzanie i promowanie polskich produktów i firm, które z powodzeniem działają na polskim rynku.

Wyłonienie z szerokiego rynkowego spektrum tych przedsiębiorców i firmy, którzy ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii jakości i wysokich standardów to kluczowy element programu.

Zgłoszone do programu firmy przechodzą proces weryfikacji, na który składają się m.in. badania marketingowo – wierunkowe.

Nagradzamy firmy, które zapewniają produkty najlepszej jakości oraz nowoczesne, bezpieczne usługi wykonywane w komfortowych warunkach i z zachowaniem najwyższych standardów obsługi. – mówi Marcin Andrzejewski.

Najbardziej wartościowym momentem uroczystości był networking, prowadzony przez specjalistów z Akademii Rekomendacji na czele z Grzegorzem Turniakiem, dzięki któremu uczestnicy spotkania nawiązali liczne kontakty biznesowe.

Partnerami spotkania była mi.in IKEA dla Firm, M&P Alkohole Świata,Express Car Rental, Spacery 3D, MK Premium Investment.

Dodatkową atrakcją dla gości była wystawa prac ceramicznych znanej artystki Krystyny Steczkowskiej.

                                                       Statuetkę Firma Roku 2018 otrzymały następujące firmy:

Marka XBLITZ

KiK Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

MEGMAR

Express Car Rental

Permanent Academy by Barbara Kopiec-Kłyszejko

W kategorii Firma Szkoleniowa Roku 2018 nagrodę odebrała She – Międzynarodowa Szkoła Makijażu Permanentnego i Medycyny Estetycznej.

Tytuł i statuetkę HIT KONSUMENTA 2018 odebrali:

Catering dietetyczny Dietering.com

Gorsety wyszczuplające Just Beck

Statuetkę Inwestycja Budowlana Roku 2018 przyznano:

L&S Homes za inwestycję „Ostoja Drzymały”

Shellter Hotel & Apartments

Best of Health & Beauty 2018 odebrała She Monika Grzelak Master Trainer PMU