Przedszkole Małych Odkrywców w Skierniewicach na miarę XXI wieku.
Przedszkole Roku 2016!

Nowoczesna, profesjonalna niepubliczna placówka oświatowa, spełniająca najnowsze unijne standardy w zakresie edukacji, oferująca wysoki poziom i profesjonalizm za atrakcyjną cenę.

Radość dzieci i zadowolenie rodziców, to nasze priorytety mówi Bożena Łukasik – właściciel i dyrektor placówki. Dzieci i ich potrzeby są dla nas inspiracją. Robimy wszystko, żeby naszym podopiecznym zagwarantować bezpieczne, szczęśliwe dzieciństwo i prawidłowy rozwój, zwracając szczególną uwagę na ich indywidualne potrzeby i talenty.

Przedszkole korzysta z nowoczesnego placu zabaw, posiada przestrzenne sale o najwyższym standardzie wyposażenia. Dbamy o bezpieczeństwo, dobrą adaptację dziecka w przedszkolu, serdeczną atmosferę. Odkrywamy i rozwijamy indywidualne talenty. Oferujemy świeże, smaczne i zdrowe posiłki. Grupy liczą od 15-20 dzieci, co gwarantuje najlepszy rozwój i poziom opieki. Zabawa u nas zawsze jest nauką, a nauka zabawą. Priorytetem jest dla nas adaptacja dziecka w przedszkolu, dlatego zapraszamy rodziców i dzieci w wieku od 1 do 4 lat przez caly rok na bezpłatne zajęcia adaptacyjne.

Przedszkole korzysta z nowoczesnych pomocy dydaktycznych.Wykorzystujemy między innymi tablice interaktywne oraz Magiczny Dywan, który jest pierwszą polską podłogą interaktywną. Ta innowacyjna pomoc dydaktyczna pozwala – poprzez gry i zabawy ruchowe – rozwijać u dzieci motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji, a jednocześnie ćwiczyć pamięć i uczyć się. Mali Odkrywcy polubili go od pierwszego dnia.

Nasz program dydaktyczny zapewnia dzieciom najlepsze przygotowanie do dalszej edukacji szkolnej. Zajęcia dodatkowe zapewniają wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy w godzinach 7.00 do 17.30 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy. W Wigilię i Sylwestra przedszkole czynne jest w godzinach 7.00 do 14:00.

Zapisz

Zapisz