Ogólnopolski Program Budowlany
Roku 2019

NAJBARDZIEJ WIARYGODNY CERTYFIKAT
DLA BRANŻY BUDOWLANEJ W POLSCE

Zdobądź zaufanie rynku i rozwijaj swoją firmę tak, jak chcesz


23 września rusza kolejna edycja Ogólnopolskiego Programu Budowlanego
Program ma na celu wyłonienie oraz intensywną promocję najlepszych deweloperów, inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych, firm budowlanych, producentów i dystrybutorów materiałów budowlano-wykończeniowych oraz produktów - począwszy od spoiw i chemii budowlanej, poprzez stolarkę drzwiową i okienną, skończywszy na elementach wyposażenia i dekoracji wnętrz.
Zgłoszenia do Programu przyjmowane są do 25 października b.r.

IDEA PROGRAMU

Nagradzamy firmy, z którymi sami chcielibyśmy współpracować

Laureatami Programu są podmioty cieszące się renomą i zaufaniem wśród klientów, przedstawicieli branżowych i partnerów biznesowych. O ich wyjątkowości świadczą walory jakościowe, technologiczne, estetyczne i praktyczne. Brana jest pod uwagę także etyka prowadzenia biznesu.

Laureatów Godła: Deweloper Roku 2019 oraz Firma Budowlana Roku 2019 charakteryzuje solidność i wysoka jakość zrealizowanych inwestycji. To firmy za sukcesem, których stoją wybitni specjaliści, w tym kadra zarządzająca umiejętnie dostosowująca ofertę do potrzeb i wymagań najbardziej wymagających Klientów. To przede wszystkim firmy bezpieczne, godne zaufania i polecenia.

Laureatów wybiorą wybitni eksperci branżowi oraz klienci w pięciu kategoriach:

 

 

Deweloper Roku 2019

Inwestycja Roku 2019

Firma Budowlana Roku 2019

Firma Roku 2019

Produkt Roku 2019

Inwestycja Roku 2019 – (mieszkaniowa i/lub komercyjna) to inwestycja wybudowana rzetelnie z zastosowaniem dobrej jakości materiałów. Charakteryzująca się wyjątkową architekturą, implementacją innowacyjnych ale także praktycznych rozwiązań, zapewniająca komfort codziennego użytkowania.

Produkt Roku 2019 – to produkty będące gwarantem jakości, bezpieczeństwa i trwałości użytkowania oraz zgodności z aktualnymi wymaganiami i trendami rynku. Do produktów w tej kategorii kwalifikujemy m.in.: spoiwa i chemię budowlaną, konstrukcje metalowe i drewniane, izolację budynków, ogrzewanie i wentylację, oczyszczalnie i hydraulikę, elektrykę, podłogi, armaturę, kamień i wyroby ceramiczne, materiały wykończeniowe, okna i drzwi, bramy i ogrodzenia, narzędzia i maszyny budowlane, produkty wyposażenia wnętrz i ogrodów etc.

Firma Roku 2019 – to firmy oferujące wysokiej jakości produkty i usługi branży budowlano – wykończeniowej. Producenci jak i dystrybutorzy produktów wyszczególnionych w kategorii Produkt Roku 2019. Podmioty nagrodzone Godłem Firma Roku 2019 – są swoistym drogowskazem właściwego wyboru. To firmy wyznaczające nowe trendy i standardy na rynku.

 

Ogłoszenie zwycięzców, wręczenie certyfikatów i statuetek wraz z rocznym pakietem promocji odbędzie się 17 listopada podczas finału 69. Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na PGE Narodowym.

 

 

KORZYŚCI

Większe zaufanie

Zwiększysz zaufanie Klientów, kontrahentów
i instytucji finansowych

Większa atrakcyjność

Zwiększysz atrakcyjność swojej marki i oferty na tle konkurencji

Wzrost sprzedaży

Godło promocyjne skutecznie przekona Klientów do zakupu Twojej oferty

Rozpoznawalność

Wzbudzisz zainteresowanie Konsumentów, partnerów biznesowych, ale też mediów i sponsorów

Prestiż

Dołączysz do elitarnego grona najlepszych
firm w Polsce

Promocja

Otrzymasz roczny pakiet promocyjny,
obejmujący wsparcie medialne i marketingowe

Magdalena Kopińska - Król, Dyrektor Handlowy Fabryka Mebli Gala Collezione

"Z przyjemnością informujemy, że Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o. miała przyjemność współpracować z Centralnym Biurem Certyfikacji Krajowej w ramach uczestnictwa w 5. Edycji Ogólnopolskiego Programu Budowlanego. Pragniemy zarekomendować udział w programach certyfikacyjnych prowadzonych przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Przyznamy naszemu produktowi (zestaw wypoczynkowy Belluno) tytuł Produkt Roku 2015 jest dla nas cennym wyróżnieniem, które umacnia naszą wiarygodność w oczach klientów, dając im dodatkowe potwierdzenie słuszności dokonanych decyzji zakupowych. Jednocześnie tytuł Produkt Roku 2015 potwierdza, że serce i pasja, jakie cały zespół naszych pracowników wkłada w produkcję mebli Gala Collezione, przekłada się na najwyższą jakość i niezwykłe walory użytkowe. A to daje gwarancję klientom, że sięgają po produkt piękny, trwały i spełniający ich indywidualne oczekiwania "

Piotr Pachucki, Właściciel Usługi Budowlano Instalacyjne Piotr Pachucki

"Firma Usługi Budowlano Instalacyjne Piotr Pachucki z siedzibą w Biskupcu przy ul. Sikorskiego 6, na podstawie udziału w Ogólnopolskim Programie Budowlanym 2015r, jako laureat godła Deweloper Roku 2015 oraz Inwestycja Roku 2015 udziela referencji dla Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej. Na podstawie współpracy z powyższą firmą, możemy stwierdzić, że współpraca przebiegła zgodnie z przyjętymi zasadami, a informacje były przedstawione jasno i rzetelnie. Ponad to miła obsługa i profesjonalne podejście zachęca do kontynuowania współpracy w przyszłości. "

Michał Czajkowski, Dyrektor Handlowy Włodar Trade

"Nasza firma miała przyjemność współpracować z Centralnym Biurem Certyfikacji Krajowej w ramach Ogólnopolskiego Programu Budowlanego 2015. Otrzymaliśmy wyróżnienie Produkt Roku 2015. Pragniemy zarekomendować jej usługi, które odznaczają się wysoka jakością oraz rzetelnością wykonania. Przy charakteryzowaniu naszej współpracy z CBCK, chcemy podkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy, którzy są kompetentnymi osobami i potrafią sprostać wszystkim wyznaczonym przez nas zadaniom."

Zgłoś się już dziś!

Gwarantujemy jasne i przejrzyste zasady uczestnictwa oraz brak opłat związanych z rejestracją i weryfikacją firmy

Wyślij zapytanie mailem, przez formularz kontaktowy lub zadzwoń, otrzymasz komplet informacji o Programie i profitach
Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa a wypełnione dokumenty odeślij do 25.10.2019
Przystąpimy do oceny Twojej kandydatury, nasz doradca skontaktuje się z Tobą i poprosi o ewentualne uzupełnienie informacji
Jeśli zostaniesz nagrodzony, osobiście wręczymy Ci Certyfikat, Statuetkę podczas uroczystej Gali Finałowej Programu

Dział Obsługi Programu

biuro@certyfikacjakrajowa.org.pl

PARTNERZY