mBank z tytułem
Best Quality Employer 2017

mBank znalazł się w elitarnym gronie firm, wyróżnionych tytułem Best Quality Employer 2017!

To znakomite wyróżnienie stanowi potwierdzenie, że firma odznacza się wzorową polityką personalną oraz wyjątkowym podejściem do pracowników.

 

Program wyłania firmy, które tworzą najbardziej atrakcyjne miejsca pracy, wyróżniające się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę w pracy.

 

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Zaistniał na rynku jako pierwszy w pełni internetowy bank w Polsce, a dziś wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jedna z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. mBank jest twórcą najbardziej innowacyjnej na świecie platformy bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami.

Otrzymanie przez mBank tytułu BQE 2017 potwierdza znaczenie konsekwentnej, realizowanej przez lata polityki personalnej. Wiemy, że najważniejszą wartością naszej organizacji są pracownicy, dlatego też konsekwentnie inwestujemy w ich rozwój osobisty i zawodowy. Cieszymy się, że doceniono nasze starania i nie ustajemy w działaniach na rzecz podnoszenia jakości i warunków pracy w mBanku – Małgorzata Janczukowicz, główny specjalista ds. marki pracodawcy

 

mBank to  jedna z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce.

Dowiedz się więcej:

https://www.mbank.pl/o-nas/o-mbanku/