Best Quality Employer

Program promocji najlepszych pracodawców

Zdobądź wyróżnienie Best Quality Employer i buduj pozycję lidera na rynku pracy

Pracownicy to najcenniejszy kapitał firmy, dlatego tak ważne jest zatrudnianie najlepszych. Zadanie, jakie stoi przed nowoczesnymi firmami to nie tylko bardziej efektywna rekrutacja, przyjazna polityka zatrudnienia i kultura organizacji, ale też skuteczna komunikacja i dbanie o wizerunek marki pracodawcy.

Jeśli szukasz sprawdzonych narzędzi, które pomogą Ci zmierzyć się z tymi wyzwaniami, to dobrze trafiłeś! Wyróżnienie Best Quality Employer to skuteczne wsparcie dla pracodawców chcących budować markę lidera rynku pracy. Dołącz do grona naszych Laureatów i odkryj nowe możliwości employer brandingu.

O PROGRAMIE

Nabór wniosków do IX edycji programu

Dlaczego warto wziąć udział?

Aby dotrzeć do najlepszych specjalistów firmy muszą stworzyć atrakcyjną markę pracodawcy, nowoczesną strategię komunikacji i skuteczny system rekrutacji. Połączyć wiedzę działów HR, marketingu i specjalistów od PR. Jak budować i komunikować pozytywny wizerunek? Zgłaszając się do Programu Best Quality Employer. Nasze wyróżnienie to wsparcie promocyjne najlepszych pracodawców, zapewniające dotarcie do młodych talentów i wykwalifikowanych specjalistów.

Badania dowodzą, że obok opinii pracowników, certyfikaty i nagrody poświadczające dbałość o politykę zatrudnienia są ważnym czynnikiem przy wyborze pracodawcy. Godło promocyjne Best Quality Employer to prestiżowe i uznane wyróżnienie, które potwierdzi Twoją pozycję i pomoże przekonać kandydatów, że warto wiązać karierę z Twoją firmą.

 

Jak wygląda proces certyfikacji?

Rejestracja i weryfikacja zgłoszonego podmiotu odbywa się nieodpłatnie.

Proces przebiega dwuetapowo

 • ankieta kierowana do działu HR
 • monitoring mediów

Kto może zdobyć tytuł Best Quality Employer?

To program dla Ciebie, jeśli jako pracodawca:

 • Przestrzegasz dobrych praktyk w polityce zatrudnienia
 • Efektywnie zarządzasz zasobami ludzkimi
 • Zapewniasz stabilność zatrudnienia
 • Wspierasz rozwój, wymianę wiedzy i dokształcanie
 • Umożliwiasz realizację ciekawych projektów i zdobywanie nowych kompetencji
 • Dbasz o równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym pracowników
 • Pielęgnujesz kulturę organizacyjną i dobrą atmosferę w pracy

 

Kryteria certyfikacji:

 • poziom zatrudnienia
 • poziom rotacji pracowników
 • formy zatrudnienia
 • rozwój kwalifikacji  zawodowej pracowników i szkolenia
 • ścieżki kariery i awansu
 • warunki rekrutacji
 • zarządzanie kompetencjami

 

 

 

 

KORZYŚCI

Wyróżnienie Best Quality Employer to atrakcyjne wsparcie marki pracodawcy

Silna marka

Budujesz silną markę pracodawcy, przyciągającą największe talenty i najlepiej wykwalifikowanych pracowników

Atrakcyjny wizerunek

Wzmocnisz pozytywny, atrakcyjny wizerunek firmy,
w której praca budzi uznanie

Wiarygodność

Potwierdzisz wizerunek uczciwej, odpowiedzialnej i dbającej o kapitał ludzki firmy

Zaangażowanie

Wzmocnisz zaangażowanie i lojalność obecnych pracowników

Prestiż

Dołączysz do elitarnego grona najlepszych pracodawców

Rozpoznawalność

Zwiększysz widoczność na rynku i zainteresowanie aplikujących

Małgorzata Ławnik
Dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska

Nagroda Best Quality Employer jest bardzo ważnym wyróżnieniem dla sieci Kaufland. Tytuł przyznawany przez niezależną organizację certyfikującą stanowi obiektywne potwierdzenie jakości polityki personalnej prowadzonej przez firmę. To kolejny dowód na to, że jesteśmy firmą, która oferuje bardzo dobre i przyjazne dla pracowników warunki zatrudnienia. Sukces naszej sieci nie byłby możliwy bez naszych pracowników, dlatego przemyślana i odpowiedzialna polityka personalna jest nieodłączną częścią strategii firmy Kaufland.

Cezary Mączka
Dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Członek Zarządu BUDIMEX

Tytuł Best Quality Employer 2017 to dla nas znaczące wyróżnienie. Od 50 lat dbamy nie tylko o jakość i najwyższe standardy w zakresie  realizowanych przez nas inwestycji, ale przede wszystkim o stworzenie miejsca pracy, gdzie pasję można połączyć z satysfakcją bycia częścią największej i jednej z najnowocześniejszych firm budowlanych w Europie. Znalezienie się w gronie najlepszych Pracodawców w Polsce zobowiązuje i jednocześnie mobilizuje nas do ciągłego podnoszenia sobie poprzeczki by ten tytuł utrzymać

Agnieszka Balcerska
Dyrektor Pionu HR Link4 TU S.A.

Tytuł Best Quality Employer to kolejne potwierdzenie, że jesteśmy wśród najlepszych na rynku. Konsekwentnie budujemy wizerunek przyjaznej organizacji, w której każdy może realizować swoje cele i pasje. Punktem wyjścia dla naszych działań są relacje w zespole i atmosfera pracy, bowiem w LINK4 to ludzie stoją za każdym sukcesem firmy. Ich zaangażowanie i proaktywne nastawienie tworzą wśród pracodawców silną markę, którą z dumą prezentujemy na zewnątrz.

Małgorzata Janczukowicz
Główny specjalista ds. marki pracodawcy mBank

Otrzymanie przez mBank tytułu BQE 2017 potwierdza znaczenie konsekwentnej, realizowanej przez lata polityki personalnej. Wiemy, że najważniejszą wartością naszej organizacji są pracownicy, dlatego też stale inwestujemy w ich rozwój osobisty i zawodowy. Cieszymy się, że doceniono nasze starania i nie ustajemy w działaniach na rzecz podnoszenia jakości oraz warunków pracy w mBanku .

Dominika Ludwiczak
Head of People w Sage

To, co przede wszystkim buduje markę pracodawcy, to pozytywne opinie obecnych, ale i byłych pracowników firmy. A na to składa się wiele różnych elementów. Poza solidną bazową ofertą pracodawcy, my w Sage zwracamy szczególną uwagę na rozwój zawodowy i osobisty. Dajemy pracownikom wiele swobody i możliwości wyboru poprzez elastyczny czas pracy, rozbudowane możliwości e-lerningowe w kilku językach czy to, z czego jesteśmy szczególnie dumni i co silnie buduje naszą kulturę organizacyjną, czyli 5 dni dodatkowego, płatnego urlopu w roku na wolontariat i działalność społeczną. Jak ważne jest to dla naszych pracowników pokazują dane. Tylko w ostatnim roku rozliczeniowym pracownicy Sage w Polsce wykorzystali aż 291 dni urlopu na wolontariat, a w ramach naszej Fundacji Sage zaangażowaliśmy się w 9 dużych projektów społecznych i charytatywnych. Certyfikaty takie jak Best Quality Employer są dodatkowym, zewnętrznym potwierdzeniem tego, że oferta pracodawcy jest zgodna z oczekiwaniami rynku. I w tym sensie to dla nas ważny znak jakości, dowód tego, że idziemy w dobrą stronę

Barbara Rajmanska
Dyrektora ds Zasobow Ludzkich/HR Director Astellas Pharma Polska

Ta nagroda jest wyrazem wielu lat konsekwentnej pracy nad tym, żeby Astellas był jak najlepszym miejscem pracy. Wskazane przez Kapitułę silne strony Astellas znajdują też odzwierciedlenie w wynikach tegorocznej ankiety Badania zaangażowania co tym bardziej wskazuje na nasz spójny wizerunek wewnątrz i na zewnątrz. Chciałam pogratulować i podziękować Szefowi i Kadrze Zarządzającej, wszystkim Kierownikom zespołów oraz zespołowi HR. Cytując opinię Kapituły: „Otrzymany tytuł jest dowodem Państwa silnej pozycji na rynku pracy… Godło Best Quality Employer jest ukoronowaniem Państwa sukcesu w zakresie prowadzenia efektywnej polityki personalnej
Jestem dumna z pracy ze wspaniałym i profesjonalnym zespołem !

Nina Cisowska
Koordynator ds. Rekrutacji i Projektów HR w Grupie SUEZ w Polsce

Nagrodę Best Quality Employer otrzymaliśmy drugi rok z rzędu. Ten tytuł jest odzwierciedleniem naszych starań, by uczynić SUEZ miejscem, w którym pracuje się w dobrej atmosferze i z fantastycznymi ludźmi, których łączy pasja do działania na rzecz ochrony zasobów naszej planety. Codziennie dążymy do tego, by zapewnić naszym Pracownikom przestrzeń do rozwoju zawodowego i realizacji ich potencjału, jak również by pozyskiwać do organizacji osoby, które, podobnie myśląc i działając do nas, odnajdą się w kulturze organizacyjnej SUEZ. Dlatego cieszymy się, że nasze działania zostały docenione i będziemy mogli je kontynuować jako Best Quality Employer 2018

Joanna Stieblich
Social Media Specialist Optima Logistics Group S.A.

Nagroda Best Quality Employer to dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie sukces całej firmy.
W Optima Logistics Group S.A. kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój i nowatorskie rozwiązania. Dzięki tej nagrodzie wiemy, że nasze działania w obszarze zatrudnienia nie pozostają bez echa i motywują nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Nasi Pracownicy to nasza największa wartość. To dzięki ich zaangażowaniu, pomysłowości i ciężkiej pracy staliśmy się w krótkim czasie znaczącym graczem w branży TSL. Jeszcze raz dziękujemy!"

Barbara Bojarczuk
HR and Administration Director Decora S.A

Otrzymana nagroda odgrywa niezwykle istotną rolę w kreowaniu pozytywnego wizerunku Decory jako pracodawcy.
Silna marka pracodawcy i dobra reputacja organizacji pozwalają nam skutecznie konkurować na rynku pracy i pozyskiwać najbardziej utalentowanych pracowników, co wprost przekłada się na wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa

Anna Krawczyk
Ekspert ds. Rekrutacji i Employer Brandingu, Bank Gospodarstwa Krajowego

Best Quality Employer to godna uwagi certyfikacja dla pracodawców. To dowód na to, że działania, które jako pracodawca podejmujemy, maja sens i że nasza codzienna praca przekłada się na uznanie zewnętrznych ekspertów w dziedzinie HR. Polecam program szczególnie tym pracodawcom, którzy budują swoją markę ale również takim, którzy szukają potwierdzenia swoich najwyższych standardów.

Anna Bidacha
Dyrektor Działu Zasobów Personalnych i Administracji, SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce”

Dnia 06.06.2019 r. Kapituła Certyfikacji Krajowej dokonała wyboru naszej firmy w plebiscycie Best Quality Employer w 2019 r. Organizacja konkursu przeprowadzona była w sposób rzetelny i godny polecenia, doceniony został trud jaki Pracodawca podejmuje każdego dnia tworząc przyjazne pracownikom warunki pracy, dbając o ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji. Procedura zgłaszania firmy do tego konkursu jest przejrzysta i przystępna dla firm, które zgłosiły swoją kandydaturę. Z przyjemnością możemy zarekomendować Kapitułę Certyfikacji Krajowej.

Anna Starostecka-Kaczmarek
Dyrektor Departamentu Relacji z Biznesem i Zarządzania Zmianą, Getin Noble Bank S.A.

Tytuł Best Quality Employer to potwierdzenie, że wdrażane rozwiązania HR i praktyki rozwijane w firmie są na wysokim poziomie.
Certyfikat BQE otrzymują firmy, które przestrzegają zasad w polityce zatrudnienia, budują i wdrażają standardy, efektywnie zarządzają pracownikami i pielęgnują atmosferę wewnątrz organizacji. Fakt, że jako Getin Noble Bank znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych, jest dla nas powodem do dumy i potwierdzeniem, że zrobiliśmy duży krok w kierunku angażującego środowiska pracy. Nie zwalniamy jednak tempa, sporo działań i inicjatyw do wdrożenia jeszcze przed nami!

Zgłoś się już dziś!

Gwarantujemy jasne i przejrzyste zasady uczestnictwa oraz brak opłat związanych z rejestracją i weryfikacją firmy

Wyślij zgłoszenie mailem lub zadzwoń, otrzymasz pakiet informacyjny, regulamin oraz ankietę
Zapoznaj się z warunkami Programu i odeślij do 30.09.2024 wypełnione dokumenty
Jeśli Twoje zgłoszenie pomyślnie przejdzie weryfikacje, nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i poinformuje o wyniku
Jeśli zostaniesz wyróżniony, otrzymasz statuetkę oraz certyfikat dla Twojej firmy

Kontakt w sprawie programu

Justyna Nakonieczna
tel: +48 512 009 069
j.nakonieczna@certyfikacjakrajowa.org.pl

  PARTNERZY